Bitcoin ve Kripto Paralarda Bundan Sonra Neler Olacak? (25 Haziran 2018)Patreon’da Aramıza Katıl: Altcoin Sepet Deneyi Excel’i: SOSYAL MEDYA’DA BENI TAKIP EDIN …

34 Comments

  1. Bence parasal miktar buyudukce dolandiricilarin isteginin artmasi ve kripto paralarin varlik kabul edilmedigi ici dolandırıcılıgın tamamen serbest ve cezasız olmasi bitcoindeki düsüsü tetikledi.

  2. Emre bey Onecoin ismini çok duymaya başladım bir inceleme yapmanız mümkün mü bu coin ile daha borsaya açılmadan yurt dışında evden arabaya kahveden çaya bir sürü alışveriş yapıldığını okududum.

  3. Bu iş bence manipülasyonlarla piyasayı yönetip tepe ve dipler ile kuzuları avlama tekniğinden başka birşey değil. Borsa da bu işlerin kuralları var burda kural falan yok bitcoin yükselmeye ve düşmelere mahkumdur panik satışları yapmayın yeter .

  4. hydrogen hakkında yorumunuzu bekliyoruz emre bey fintech yarışmasında 1.olup lüksemburg başbakanından ödül aldılar,google outhenicator'a rakip bir program geliştirdiler dünyanın en büyük 20 bankasından 1 tanesi ile anlaştılar yakında duyuracaklarmış,huobi ile stratejik ortaklar, lütfen bir inceleme videosu çekebilirmisiniz ?

  5. 3000 takipçin varken sana abone oldum ve tüm videolarını ilk izleyenlerdenim. Benim de çoğunluk gibi zararım %60' ın üzerinde ve sabredebildiğim kadar bekliycem. Bir sorum olacak, umarım cevaplarsın. Btc'de beklenti 4000 leri görmesi. Acaba Usd'ye geçip 4000 küsürlerden yeniden alım yampak mantıklı mı şu anda?

  6. Emre Merhaba, seni severek takip ediyoruz. Söylediğin şeylerde %90 haklısın, ama bir insana andaval veya bir bankaya gerizekalı demek ağzına yakışmamış. Bilgi paylaşımın ve videoların için teşekkürler. Başarılar dilerim.

  7. Emre Bey merhaba , Hydrogen – Hydro ile ilgili yorumlarını detaylı bir şekilde öğrenebilir miyim lütfen. Bununla ilgili video yaparsan sevinirim. Teşekkürler.

  8. Emre kardeşim actim gidiyor gönlümün efendisi şarkisini daha ne kadar düşeriz diye düşünüyorum psikolojik sinirlarimi zorluyor sagimda solumda bir sürü ibne var yaaaaa biz sana demedik mi diyen şu ripple bi yukselsin g.tlerine coin sokacam eminim tekrar guzel gunler gorecegimize ama beynim yandi bu dususlerden seni cok uzun suredir takip ediyorum sana suc ataninda a.koyim her seferinde bu senaryolari anlattin neyse takibe devam bide şu kripto emreyi sinyali falan ucretsiz yap hayrina zaten kayip cok 😂😂😂😂

  9. Emre bey, uzun vaadede bu piyasanın iyi para kazandıracağını düşünenlerdenim. Şöyleki bundan 1 yıl önceki genel coin fiyatlarına baktığınızda bugünkü düşüşe ragmen değer kazanmışlar. Benim tahminim piyasa yıl sonuna kadar düşe kalka gider, yılbaşında biraz yükselişe geçer. Bence bu dönem coinlere yatırım yapma zamanı. Her ay az bir miktar coin alıp onu unutuyorum. Bende bu şekilde yatırım yapıyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*